Kemalpaşa Robo Su Sebili Servisi

Kemalpaşa Robo Su Sebili Servisi

Kemalpaşa Robo Su Sebili servisi Aynı gün çözüm, İşçilik garantisi ile arızalarınızı giderip, Cihazlarınızı sanki ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kemalpaşa Robo Su Sebili servisi beyaz eşya servisi ekibimiz İzmir beyaz eşya servisleri arasında Buzdolabı Tamir fiyatları konusunda en iyi firma olarak gösterilmektedir. Klima Montajı, Kombi Bakımı, Çamaşır Bulaşık Makinesi Ocak Fırın Davlumbaz Tamircisi ve Televizyon Servisimi lazım hemen arayın

Kemalpaşa Robo Su Sebili Servisi

Garantili Servis


Servis ve Hijyen Garantisi

Beyaz Eşya, Klima, Kombi, Küçük Ev Aletleri v.b. arızalarınız
garantili olarak yerinde tamir edilir

Beyaz eşya servisi ekibimiz İzmir beyaz eşya firmaları arasında lider firma olarak göstermekte olup, yine bu başarıya yakışır nitelikte kaliteli hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızda oluşan arızalar için bizleri haftanın 7 günü 24 saati arayabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Servis ekibimiz en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Yaptığımız orijinal parça değişimlerine 1 yıl garanti sunuyoruz. Tamir sonrası servis fişi vererek garantiyi güven altına alıyoruz. Servis fişimiz üzerinde bulunan numaramızdan 1 yıl içinde tekrar oluşan arızalarda bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Servisimiz de İzmir geneli her marka beyaz eşyalar için hizmet vardır.

SERVİS PRENSİPLERİMİZ | 0232 226 08 88

İzmir Beyaz Eşya Klima Servisi olarak sunduğumuz hizmetler ile her geçen gün müşterilerimizin takdirini toplamaktayız. Sunduğumuz avantaj ve seçenekler ile İzmir Beyaz Eşya Klima Servisi başarı çıtasını yükseltmekte misyonları ve vizyonları yolunda adım adım ilerlemektedir. Eğer sizde İzmir Beyaz Eşya Klima Servisini tercih ederseniz size sunduğumuz avantajlar dolayında hizmet verecek ve sizi spesifik çözümlerle buluşturarak servis hizmetinde sunduğumuz kaliteyi tek çatı altında sizinle buluşturacaktır.

Servis Prensiplerimiz

Eksiksiz ve sorunsuz bir teknik servis hizmeti istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tüm beyaz eşyalarda her marka ve model ürünlerde hizmet vermekteyiz. Profesyonel saha ekibimiz size en pratik ve uzun ömürlü kesin çözümleri sunacaktır.

İzmir bölgesindeki en verimli beyaz eşya servisi olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin yüzlerini güldürmek ve onların aldıkları hizmetlerden memnun olması çalışma motivasyonumuzu her zaman arttırmıştır ve uzun yıllardır yaptığımız bu işe olan saygımızın temelini oluşturmuştur.

izmir Teka Yetkili Servisi Üniver Teknik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ARA